KGHM ZG RUN (01-02.06.2019)

Kolejny udany weekend zawodników klubu sportowego KGHM ZG RUN. Tym razem tylko 3 imprezy biegowe, startowało 19 zawodników…

Znakomite wyniki zanotowali nasi zawodnicy w 2. Duathlonie Pęcław. Zwyciężył Robert Walkowiak a w pierwszej dziesiątce zameldowało się jeszcze 4 zawodników ZG RUN.  Zawody ukończyło 9 naszych zawodników.

57. FORTUNA NORBERT / 01:33:58

W Miłogostowicach w biegu Leśna Gonitwa o puchar Nadleśnictwa Legnica – Bieg Borsuka na dystansie wystartowała 6 osobowa ekipa ZG RUN. Znakomicie spisał się Emil Matejczuk zajmując 2 miejsce a także Karolina Borowska i Kasia Czesnakowicz zajmując 2 i 3 miejsca wśród kobiet. W kategorii wiekowej M40 zwyciężył Dominik Komendacki.

2. EMIL MATEJCZUK / 00:36:50
5. DOMINIK KOMENDANCKI / 00:39:05
10. ADRIAN ZIENTARA / 00:41:01
22. KAROLINA BOROWSKA / 00:46:32
24. MARCIN CHOBOT / 00:47:23
30. KATARZYNA CZESNAKOWICZ / 00:48:12

W Wilkowicach w drugim biegu cyklu Solid Run wystartowała czwórka zawodników ZG RUN. Trasa biegu liczyła 10 km.