KGHM ZG RUN w Ultramaratonie Zielonogórskim NOWE GRANICE

W sobotę 23 lutego zawodnicy  KGHM ZG RUN wzięli udział w Ultramaratonie Zielonogórskim NOWE GRANICE. 2 miejsce na 38 drużyn na dystansie 104 km wywalczyła sztafeta czteroosobowa w składzie Dominik Komendancki, Szymon Świercz, Patryk Pieniążek oraz Mateusz Szczepański. Gratulacje również dla naszego zawodnika Fabiana Sternika, który pobiegł tym razem w drużynie swojego trenera Adama Draczyńskiego. W zawodach brali również udział Artur Głowacki, Grzegorz Magiera, Adrian Zientara oraz Zuzanna i Mirosław Piosik.

Gratulujemy naszym zawodnikom za włożony wysiłek na tych zawodach. Sezon jeszcze w pełni się nie zaczął, a już udowadniają swoją wysoką formę. Oby tak dalej.

„Gratulujemy również zawodnikom, którzy przebiegli indywidualnie dystans 104 lub 56 km” – zaznacza Jakub Plewko

20190223 Nowe Granice


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *