KGHM ZG RUN to nie tylko bieganie, nasi zawodnicy startują także w zawodach rowerowych oraz triathlonowych.  I w takich właśnie zawodach startowali nasi koledzy w ostatnim czasie.

W Sławie w zawodach triathlonowych 1/3 DROGI DO IRONMANA wystartował kolega Tomasz. Zawody składały się z: 1266 m pływania, 60 km jazdy rowerem i biegu na dystansie 14.065 km. Poszczególne dyscypliny zajęły mu odpowiednio: 00:20:28 / 01:44:34 / 01:03:53. Z końcowym czasem 03:12:51 zajął 43 miejsce. Zawody ukończyło 197 zawodników.

43.SKRZYŃSKI TOMASZ / 03:12:51

W Łagowie w 13. Maratonie MTB Amatorów o Srebrny Krzyż Joanitów na dystansie 42 km wystartowała liczna grupa ratowników górniczych i kandydatów na ratowników a wśród nich 19 zawodników KGHM ZG RUN. Najlepiej zaprezentowali się Adrian Szpilewski i Robert Walkowiak zajmując  2 i 4 miejsce w kategorii pracowników KGHM. Zawody ukończyło 289 zawodników.

25.SZPILEWSKI ADRIAN / 01:28:15 / KGHM/2
32.WALKOWIAK ROBERT / 01:31:30 / KGHM/4
58.LISOWICZ MACIEJ / 01:34:08 / KGHM/7
130.OSIŃSKI RAFAŁ / 01:45:00 / KGHM/7
142.KADŁUBICKI RAFAŁ / 01:46:42 / KGHM/16
164.BARTKÓW ŁUKASZ / 01:50:04 / KGHM/19
172.FRYDRYCH BOGUSŁAW / 01:50:38 / KGHM/21
184.HUBISZ MACIEJ / 01:53:03 / KGHM/24