Bieganie KGHM ZG RUN (29.06-07.07.2019)

Kolejne dwa udane weekendy zawodników klubu sportowego KGHM ZG RUN. W 7 imprezach biegowych, w tym jednym ultramaratonie wystartowało 18 naszych zawodników. Warte odnotowania jest kolejne zwycięstwo w klasyfikacji drużynowej biegu…

W Karpaczu w ultramaratonie górskim 3x Śnieżka=Mont Blanc na dystansie 55 km wystartował Marcin, na krótszym dystansie 17 km wystartował Paweł. W zawodach wystartował jeszcze Dariusz Borowiec ale z powodu przekroczenia limitu czasu po I etapie o 56 sekund (!) nie został dopuszczony do dalszej rywalizacji.

Dystans: Mini 17km

62 DOLIŃSKI PAWEŁ / 02:22:46
274…

Dystans: Ultra 55km

50 ZIMKOWSKI MARCIN / 07:50:45

W Prusicach w 9. Biegu III Wież na dystansie 10 km wystartowało dwóch naszych kolegów, Dawid i Gerard.

46.DOBROŚ Dawid / 00:41:25
189. GOGUŚ Gerard / 00:48:52

W 1. Biegu Jagody w Chocianowie na dystansie 10 km wystartowało 6 naszych kolegów.

7.REMIGIUSZ PRZYTULSKI / 00:40:36
8.NORBERT FORTUNA / 00:41:07
11.JAROSŁAW LEŻYNSKI / 00:42:04
12.BOGUSŁAW FRYDRYCH / 00:42:24
17.MARCIN CHOBOT / 00:44:12
21.MAREK BARTOSIK / 00:45:11

W Bytomiu Odrzańskim w 1. Nadodrzańskiej Dziesiątce wystartował Dominik.

4.KOMENDACKI DOMINIK / 00:38:21

W biegu Decathlon Aero Run na legnickim lotnisku wystartowało 8 naszych zawodników. Na dystansie 10 km uplasowali się oni w ścisłej czołówce co pozwoliło zająć dwa pierwsze miejsca w klasyfikacji drużynowej. Nasi zawodnicy zwyciężyli także w kategoriach wiekowych M20, M30 i M40.