Kolejne udany weekend zawodników klubu sportowego KGHM ZG RUN. W 4 imprezach biegowych, w tym dwóch ultramaratonach wystartowało 15 naszych zawodników. Zdobyliśmy kolejne zwycięstwo w klasyfikacji generalnej biegu…

W Boguszowie Gorcach w 31. Sudeckiej 100 na dystansie 100 km wystartowali koledzy Grzegorz Magiera i Jarosław Kolawa:

47. MAGIERA Grzegorz / 12:43:34
59. KOLAWA Jarek / 13:18:46

W 5. Festiwalu Biegu Rzeźnika w Cisnej zameldowała się trójka naszych zawodników. Łukasz Rajczak wystartował w Nocnym Rzeźniczku na dystansie 28 km. Daria i Robert Piskorz wystartowali w Biegu Rzeźnika na dystansie 80 km. Zawody ukończyli ale poza limitem czasowym i nie zostali sklasyfikowani.

Nocny Rzeźniczek 28 km

113.RAJCZAK ŁUKASZ / 05:01:39.10

W Przyłęku, w trzecim biegu z cyklu Solid Run wystartowała czwórka naszych zawodników. Trasa biegu liczyła 10 km.

23.MILLER Tomek / 00:54:42
31.WARCHALA Marek / 00:56:55
43.BORTKIEWICZ Monika / 01:01:05
69.MAĆKOWIAK Paulina / 01:39:42

W Miłkowicach w biegu Kolej na Bieg na dystansie 8.55 km wystartowała szóstka naszych zawodników. Znakomicie spisał się kolega Mateusz Szczepański zwyciężając w całych zawodach, także wysokie 4 i 5 miejsca zajęli koledzy Szymon Świercz i Emil Matejczuk.