Bieganie KGHM ZG RUN (08-16.06.2019)

Kolejne dwa udane weekend zawodników klubu sportowego KGHM ZG RUN. O sukcesach w biegu sztafetowym Ekiden Run by PragmatIQ napisaliśmy w osobnym artykule. W pozostałych 6 imprezach biegowych, w tym dwóch półmaratonach startowało ponad 48 naszych zawodników…

W Grodzisku Wielkopolskim w 13. Hunters Półmaratonie Słowaka wystartowało 11 naszych reprezentantów. Wysokie miejsca zajęli koledzy Szymon Świercz i Emil Matejczuk. Zawody ukończyło 3160 zawodników.

2349.ŚLIWIŃSKA-BARTKÓW Magdalena / 02:13:12

Kilkunastu naszych zawodników wystartowało w składzie drużyn ratowników górniczych w zawodach Formoza Challenge w Obornikach Śląskich na dystansie 10 km. Byli to m.in.: Łukasz Bartków, Marcin Maksymczak, Patryk Pieniążek, Andrzej Lizoń, Paweł Kliś, Roman Pasternak, Bogdan Dzielnicki, Rafał Osiński, Maciej Hubisz, Marcin Krzywicki, Krzysztof Skrzypczak…

W 7. PKO Nocnym Półmaratonie we Wrocławiu wystartowało 26 naszych reprezentantów, bardzo wysokie 68 i 69 miejsce zajęli koledzy Grzegorz Jankowski i ponownie Emil Matejczuk. W klasyfikacji drużynowej nasza ekipa zajęła wysokie 9 miejsce. Zawody ukończyło 10702 zawodników i sklasyfikowano 199 drużyn.

9.KGHM ZG RUN / 04:10:06

W 8. Strzegomskiej Dwunastce wystartowała dwójka naszych zawodników, kolega Jakub Plewko ukończył zawody na dobrej, 7 pozycji, koleżanka Karolina Borowska z powodu kontuzji musiała zejść z trasy.

7.PLEWKO JAKUB / 00:46:29

W 1. Górskim Bieg Frassatiego w Międzybrodziu Bialskim na dystansie ok. 21.8 km wystartował kolega Mateusz Gątkowski.

196.Gątkowski Mateusz / 03:18:24,4

W 5. Półmaratonie Wiślańskim, kolejnym biegu z cyklu Runner’s SuperBieg wystartował kolega Jarek Kolawa.