Bieganie KGHM ZG RUN (02-05.05.2019)

Kolejny weekend, kolejne biegi, kolejne sukcesy… Także w długi majowy weekend zawodnicy klubu KGHM ZG RUN nie odpuszczają, aktywnie uczestniczą w kolejnych biegach. Tym razem zaliczyliśmy różnych 5 imprez biegowych.

W Wołowie w 5. Wołowskim Biegu Flagi Narodowej na dystansie 10 km wystartowało trójka naszych zawodników.

7. BAGIŃSKI KRZYSZTOF 00:36:44

50. LEŻYŃSKI JAROSŁAW 00:44:41

173. TOMCZYSZYN MARLENA 01:04:36

W pierwszym biegu cyklu Solid Run w Śremie na dystansie 10 km wystartowała czwórka zawodników. Koleżanka Monika zdobyła 3 miejsce w swojej kategorii wiekowej.

11. PRZYTULSKI Remigiusz 00:46:23

21. MILLER Tomek 00:53:42

28. WARCHALA Marek 00:55:06

46. BORTKIEWICZ Monika 01:03:12

W Grębocicach w 6. Biegu o Puchar Wójta Gminy Grębocice na dystansie 5 km wystartowała liczna, 8 osobowa ekipa KGHM ZG RUN. Znakomicie spisał się kolega Grzegorz Jankowski (ZG Polkowice-Sieroszowice) zajmując 2 miejsce w klasyfikacji generalnej biegu. Koleżanka Sara zwyciężyła w swojej kategorii wiekowej.

74. AUGUSTYN ZDZISŁAW 00:27:03

W Białymstoku w 7. PKO Białystok Półmaraton wystartował kolega Bartosz, realizujący swój plan zdobycia Korony Półmaratonów.

759. CUDAK Bartosz 01:42:22

W Poznańskiej odsłonie światowych zawodów Wings For Life World Run wystartowało 8 naszych zawodników. Rewelacyjnie spisał się kolega Emil Matejczuk (ZG Polkowice-Sieroszowice) przebiegając blisko 39 km. Zajął 137 miejsce na 7381 zawodników startujących w Poznaniu. W świecie dało to 670 miejsce na 81117 zawodników !!!